,,Piosenka czy świat "
Muzyka, piosenka to jest coś co ma sens naszego życia
dla nie których tak , każdy słucha innej muzyki trudno nam
znaleźć osobę która nas wysłucha i to w taki sposób jaki
chcemy ,to jak z piosenką muszą jej wysłuchać ,
czy wysłuchają ją do końca ?
W piosence może być wszystko a zarazem nic, nadaje nam sens jest osobą która nam pomaga przeżyć przemyśleć nasze sprawy , stajemy się bardziej pewniejsi siebie , nie trzeba mieć talentu aby wiedzieć że piosenka , muzyka , melodia jest jest czymś nie zwykłym , każdy szuka w niej odrobinę siebie , życia
miłości , pocieszenia , zabawy , spokoju to jakbyśmy starali się żeby była naszym odzwierciedleniem nas ,
duszy lub czegoś ważnego.
Świat dzięki niej staje się prostszy , zabawniejszy , głośny czy świat nie mógłby żyć bez niej , bez
ćwierkania ptaków czy świat nie mógł by żyć bez rytmu , każdy jakiś ma nie musi być akurat muzyka
ale coś co go uzupełnia . To piękne jak niby coś prostego i banalnego może dać odrobinę szczęścia.
Mamy uszy , język , głos inne atrybuty wykorzystujemy je w dobrym celu tak aby się nie zmarnowały , telewizor , radio i inne urządzenia nie muszą być super drogie abyśmy musieli usłyszeć ten spaniały dźwięk .